ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо до читальної зали бібліотеки КМУ!

Шановні студенти!

Запрошуємо вас до читальної зали нашої бібліотеки, яка знаходиться у Головному кампусі Київського Медичного Університету, за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 305 та працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 17.30 год.

У нас ви зможете не тільки якісно підготуватись до занять, а й скористатись приміщенням для зручного відвідування онлайн-занять. Наша читальна зала розрахована на 32 робочі місця, тому чекаємо вас, як поодинці так і всією групою.

Фонд підручників читального залу складається з більш ніж 4000 примірників, серед яких ви зможете знайти необхідну вам літературу.

Щорічно наш університет здійснює підписку періодичних видань, наразі маємо 23 назви газет та журналів, серед них: «Медична освіта», «Вісник ортопедії, травматології та протезування», «Шпитальна хірургія», «Сучасна стоматологія», «Дитячий лікар», «ДентАрт», «Лікарська справа», «НейроNEWS: психоневрологія та нейропсихіатрія» та багато ін.

У читальній залі також представлено дві постійно діючі виставки: «Нові надходження» та «Наукові та навчально-методичні праці викладачів Київського медичного університету».

Ласкаво просимо до бібліотеки Київського Медичного Університету!

25.11.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери