XV Міжнародна наукова конференція «Сучасні парадигми вищої медичної освіти»

25 березня 2015 року в Київському медичному університеті УАНМ відбулася XV Міжнародна наукова конференція «Сучасні парадигми вищої медичної освіти» присвячена пам’яті засновника КМУ УАНМ ― Поканевича В.В. Організаторами конференції є КМУ УАНМ, кафедра іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін. В щорічній XV Міжнародній науковій конференції тематика якої традиційно присвячується «Проблеми формування особистості студента ― майбутнього лікаря» ― взяло участь 84 делегати, з них: академіків – 2, професорів – 28, доцентів 32, викладачів, аспірантів – 22, студентів – 37. Взяли участь 26 ВНЗ, 7 з яких ВНЗ зарубіжжя ― Німеччини,Білорусі, Польщі, Азербайджану, Казахстану. З вітальним словом виступив президент КМУ УАНМ ― Поканевич О. В., який зазначив роль внеску військових і цивільних медиків разом з волонтерськими загонами під час подій які відбувалися в 2014 році. Він зокрема сказав: «наш заклад також зробив свій скромний внесок у цю справу і не зупинятиметься на цьому».

[slideshow_deploy id=’1788’]

Також з вітальним словом виступили: ректор КМУ УАНМ Туманов В.А., проректор з науково-педагогічної роботи НМУ ім. О.О. Богомольця Стеченко О.В., завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Кірик Т.В. Для учасників Конференції студентами КМУ УАНМ під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та соц.-гум. дисциплін ― Мархель Л.А. було підготовлено вітальний концерт ― «Лікар за покликанням». Президент КМУ УАНМ вручив грамоти студентам-переможцям конкурсу рефератів «Соціально-філософський аналіз народної медицини». І місце здобула – Хмарук Олена; ІІ місце розділили – Корнійко Надія та Мирзаєв Фаттохжон; на ІІІ місці роботи – Герхарт Анна та Левченко Юлія. За активну участь у засіданні студентського наукового гуртка “Genius loci” були нагороджені ― Храпко Ольга, Зарицький Олександр. За активну участь у культурному житті університету були нагороджені студенти: Алізаде Камран, Береговий Олексій, Васюченко Єгор, Галоян Наріне, Герхарт Джулія, Гришков Микола, Єна Ігор, Ілларіонов Рома, Кирилко Альона, Кімамбе Соломон, Корнійко Надія, Лазарчук Кирил , Осадчук Юлія, Петрова Анастасія , Сокор Олексій, Юлдашев Усмон. Після пленарного засідання присутнім було запропоновано розділилися на 2 секції, які відповідали основним напрямкам роботи конференції: секція 1. Гуманітарні виміри сучасної вищої медичної освіти в Україні; секція 2. Науково-теоретичні і методологічні засади сучасної медичної освіти. Під час секційних засідань відбулося цікаве обговорення актуальних проблем медичної освіти. Таким чином, XV Міжнародна наукова конференція «Сучасні парадигми вищої медичної освіти» запропонувала учасникам глибокий аналіз проблем медичного і суспільного сьогодення, окреслила загальні абриси нашого професійного, економічного і соціального майбутнього, сформулювала пропозиції, які будуть скеровані на удосконалення навчання, виховання й розширення професійної компетентності студентів-медиків. Це, в свою чергу, дасть змогу ефективніше використовувати ментальні особливості студентської аудиторії майбутніх лікарів для утвердження ідеї гуманізму, уваги та шанобливого ставлення до людського життя як найвищої цінності. Після прийняття Рекомендацій конференції учасникам було вручено сертифікати.

15.04.2015
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024