XIV міжнародна наукова конференція

« Формування національних і загальнолюдських цінностей у студентів медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів»

26 березня 2014 року в Київському медичному університеті Української асоціації народної медицини відбулася XIV міжнародна наукова конференція «Формування національних і загальнолюдських цінностей у студентів медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів».

У конференції брали участь науковці та педагоги з України, Росії, Білорусії та Казахстану.

XIV міжнародна наукова конференція висвітлила актуальні питання методології, теорії та практики формування національних і загальнолюдських цінностей у студентів медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів за сучасних умов. Професорсько-викладацький склад акцентував увагу на пошук оновлених та інноваційних теоретичних, психолого-педагогічних та дидактичних засобів, спроможних наблизити навчальний процес до реалій Європейського освітньо-наукового простору.

Учасники конференції обговорили стан гуманітарної складової навчального процесу та системи виховання, що зорієнтовує особистість на модель поведінки, що ґрунтується на принципах захисту честі та гідності особи та моральних цінностях, що сформовані в суспільстві. Особливу увагу приділили співпраці вищих навчальних закладів у сфері проблем формування особистості студента – майбутнього лікаря.

Під час конференції Студенти університету вшанували пам’ять фундатора української національно-культурної ідеології Т.Г. Шевченка. Вірші видатного поета прочитали різними мовами світу.

У рекомендаціях конференції враховано досвід та досягнення викладачів медичного університету, українських та зарубіжних науковців щодо використання джерел нетрадиційної медицини з новітніми здобутками у підготовці фахівців. За результатами конференції було прийняте рішення поглибити співпрацю гуманітарних, фундаментальних та клінічних кафедр у міждисциплінарних інтегративних підходах у навчально-виховному процесі: проводити спільні засідання, методологічні семінари з проблем формування особистості студента.

14.04.2014
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024