We invite you to study at the preparatory department!

WE INVITE YOU FOR STUDY!

The preparatory faculty for foreign citizens of Kyiv Medical University of UAFM continues the process of admission for the new 2016-2017th study year.
This year 50 graduates from more than 20 countries have already successfully completed the study, passed examinations, and received State Certificates which enable the students to study further in their selective field or stream of specialization in any university of Ukraine. We are glad to welcome our best graduates in our University! We wish you success in your further study and eventful student life!

Our teachers are waiting for the new students to provide them with interesting and informative classes of language training and subjects of general study,  as well as with various cultural events of our University and city of Kiev.

The classes begin on November 1st. To get an invitation for study and submit the documents you can in the following address: 9, Tolstoy Str., Kyiv, Ukraine.

More detailed information you can find on the university site: kmu.edu.ua.

Foreign affairs department. Preparatory faculty for foreign citizens.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Продовжується набір на підготовче відділення для іноземних громадян до Київського медичного університету на 2016-2017 навчальний рік. Цього року 50 випускників з понад 20 країн вже успішно закінчили навчання, склали випускні іспити та отримали сертифікати державного зразка, що дають їм право продовжити навчання в будь-якому Університеті України. Ми раді вітати наших кращих випускників і в нашому Університеті!!! Бажаємо їм успіхів в навчанні та насиченого цікавими подіями студентського життя!

Викладачі підготовчого відділення вже чекають на нових студентів і готові запропонувати їм багато цікавого як на заняттях з мовної підготовки, загальноосвітніх дисциплін, так і в різноманітних культурних заходах Університету та міста Києва.

Початок занять – 1 листопада. Оформлення запрошень на навчання та прийом документів відбувається за адресою: вул. Льва Толстого, 9.

Більш детальна інформація – на сайті університету kmu.edu.ua в розділі Міжнародний відділ. Підготовче відділення для іноземних громадян.

23.09.2016
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024