Встигніть вступити до кращого приватного медичного вузу України!

Шановні колеги, студенти, абітурієнти!

Хочемо поділитися із вами черговим рекордом Київського медичного університету!

Незважаючи на складну демографічну ситуацію, –  в цьому році кількість абітурієнтів знизилася  ще на 30 тис. осіб (у порівнянні з 2017 р.)  та складає близька 196 тис. осіб, – Київський медичний університет отримав рекордну кількість заяв на вступ від абітурієнтів за всю історію існування!

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць в одному з найкращих приватних вузів України та кращому медичному приватному вузі – дуже обмежена!

Декілька фактів про #kyivmedicaluniversity!

1. Київський медичний університет є найбільшим приватним вищим медичним навчальним закладом на пострадянському просторі, заснованим в 1992 році.
  2. У 2018 році посів 6 місце у ТОП-10 кращих приватних вузів країни.
  3. Загальна кількість студентів близько 2800 осіб, яка збільшилася вдвічі за останні три роки. В Університеті навчаються студенти з 56 країн світу, що свідчить про унікальну інтернаціональну атмосферу.
  4. В 2018 році поступила рекордна кількість заяв на вступ від абітурієнтів та інтернів, що свідчить про високий рівень довіри до Університету.
  5. 4000 випускників. У кожній п’ятій країні світу працюють висококваліфіковані випускники КМУ, які представляють наш університет на міжнародному ринку праці, але переважна більшість випускників залишаються працювати в м. Києві.
  6. Напрями підготовки: медицина, стоматологія, фармація. Наявне підготовче відділення для іноземних громадян. Післядипломний рівень представлений: 21 спеціальність інтернатури, 14 спеціальностей докторів філософії (PhD), 124 спеціальності клінічної ординатури, докторантура з будь-якої спеціальності.
  7. В 2017 році було відкрито філію «Харківський інститут медицини та біомедичних наук».
  8. Гранти та знижки на навчання талановитим студентам та інтернам. Загальна кількість виданих грантів – 30 з 2013 року.
  9. Ноу-хау є проходження інтернатури на базі провідних приватних клінік Києва та Одеси.
  10. Студенти проходять виробничу практику на базі шпиталю в м. Кнурів (Польща) та на базі однієї з найкращих клінік Німеччини – Ernst von Bergmann Klinikum (Потсдам, Німеччина).
  11. Кількісний склад професорсько-викладацького складу близько 400 осіб. Кожен 3 викладач університету є кандидат медичних наук.
  12. Перший в Україні офіційний тест-центр з прийому екзаменів TOEFL iBT i SAT exam був відкритий Університетом.
  13. Лекції від видатних іноземних фахівців медицини та науки від НАМН.
  14. В 2017 році Університет посів 1-е серед 19-ти медичних вузів України за результатами складання іспиту «Крок 3. Стоматологія».
  15. КМУ – учасник проекту, організованого Програмою розвитку ООН та урядом Японії, «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні». За умовами цього проекту Університет працевлаштував близько п’ятдесяти осіб –  висококваліфікованих фахівців медичної та освітньої галузей – вимушених переселенців із Донецької, Луганської областей та Криму.

Запрошуємо до нашої команди!

Контакти Приймальної комісії:
м. Київ, вул. Льва Толстого, 9.
+38 050 337 81 01, + 38 (068) 854-40-31, +38 (044) 238 68 58

e-mail: admission@kmu.edu.ua

02.08.2018
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024