Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії відбудеться 6-7 квітня 2019 року!

Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії серед студентів та інтернів відбудеться на базі Київського медичного університету 6-7 квітня 2019 року! Ми чекаємо на кращих з кращих!

Організатором конкурсу є хірургічний клуб Armata Manus – освітня платформа для лікарів хірургів, інтернів, студентів, яка існує з 2013 року. Члени хірургічного клубу проводять практичні семінари та майстер-класи по загальній, лапароскопічній, торакальній, судинній хірургії, травматології, нейрохірургії, а також семінари по базовим хірургічним навичкам та клінічній анатомії для студентів. За 5 років діяльності клубу навчання пройшли більше 800 лікарів, інтернів та студентів. Останні 2 роки хірургічний клуб плідно співпрацює з Київським медичним університетом, з яким було реалізовано понад 20 сумісних проектів.

Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії – це щорічне змагання для студентів та інтернів в практичних навичках і знаннях хірургії в наступних підконкурсах: хірургія стравоходу і шлунка, судинна хірургія, урологія, проктологія, торакальна хірургія, пластика шкіри, «увага на екран», лапароскопія, в’язання вузлів, інструменти. У 2018 році в конкурсі взяли участь 80 осіб, 10 команд з 8 вищих медичних навчальних закладів України. Команда складається з 6-8 осіб (студентів або інтернів), команду може супроводжувати один викладач в якості наукового керівника та члена журі. Наразі участь підтвердили 80 учасників з різних регіонів України. Переможці отримають цінні подарунки від Університету.

Конкурс відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2 (корпус Київського медичного університету).

Чекайте на новини щодо перебігу конкурсу!

04.04.2019
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021