ПОДІЇ | Всі Події

Всеукраїнська навчально-наукова конференція

На базі конгрес-центру ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» 15 та 16 травня 2014 року відбулася Всеукраїнська навчально-наукова конференція з міжнародною участю «Досягнення та перспективи впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах України», присвячена 160‑річчю з дня народження І.Я.Горбачевського, (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку).

Від КМУ УАНМ на конференції виступав з доповіддю проректор з навчально-методичної роботи Матяш М.М. «Деякі аспекти формування особистості студента за умов впровадження кредитно-модульної системи освіти»

В рамках конференції відбулося засідання робочої групи з розробки галузевих стандартів вищої медичної та фармацевтичної освіти та семінар-нарада перших проректорів, завідувачів лабораторій з питань освіти, де розглядалось питання створення концепції побудови нової системи охорони здоров’я України побудованої на засадах сімейної медицини, завдання щодо зміни системи підготовки кадрів у післядипломній освіті, зокрема впровадження резидентури.

Студенти медичних навчальних закладів України мали змогу поставити запитання представникам Міністерства охорони здоров’я України та почути відповіді в режимі відеоконференції.

За результатами конференції було прийнято рішення щодо підвищення рівня кредитно-модульної системи організації навчального процесу в медичних, фармацевтичних навчальних закладах України ІІІ–ІV рівнів акредитації.

23.05.2014
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери