ПОДІЇ | Всі Події

Всеукраїнська навчально-наукова конференція

На базі конгрес-центру ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» 15 та 16 травня 2014 року відбулася Всеукраїнська навчально-наукова конференція з міжнародною участю «Досягнення та перспективи впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у вищих медичних (фармацевтичному) навчальних закладах України», присвячена 160‑річчю з дня народження І.Я.Горбачевського, (з дистанційним під’єднанням ВМ(Ф)НЗ України за допомогою відеоконференц-зв’язку).

Від КМУ УАНМ на конференції виступав з доповіддю проректор з навчально-методичної роботи Матяш М.М. «Деякі аспекти формування особистості студента за умов впровадження кредитно-модульної системи освіти»

В рамках конференції відбулося засідання робочої групи з розробки галузевих стандартів вищої медичної та фармацевтичної освіти та семінар-нарада перших проректорів, завідувачів лабораторій з питань освіти, де розглядалось питання створення концепції побудови нової системи охорони здоров’я України побудованої на засадах сімейної медицини, завдання щодо зміни системи підготовки кадрів у післядипломній освіті, зокрема впровадження резидентури.

Студенти медичних навчальних закладів України мали змогу поставити запитання представникам Міністерства охорони здоров’я України та почути відповіді в режимі відеоконференції.

За результатами конференції було прийнято рішення щодо підвищення рівня кредитно-модульної системи організації навчального процесу в медичних, фармацевтичних навчальних закладах України ІІІ–ІV рівнів акредитації.

23.05.2014
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери