Всесвітній тиждень імунізації (World Immunization Week)

Всесвітній тиждень імунізації відзначається щороку в останній тиждень квітня (24-30 квітня), його головна мета – сприяння використанню вакцин для захисту від хвороб людей різного віку. Тема Всесвітнього тижня імунізації 2022 року: «Довге життя для всіх».

Проведення цієї події покликане привернути увагу громадськості до імунізації як одного з головних профілактичних заходів, що дозволяють уберегти людство від інфекційних захворювань.

За даними ВООЗ імунізація дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті від дифтериту, правця, кашлюку, кору, свинки і краснухи. Цього року головною темою стане не тільки підтримка планової імунізації, а й вакцини та вакцинація проти COVID-19. Вакцинація проти COVID-19 – це найважливіший інструмент, який допоможе нам покласти край пандемії.

В умовах воєнного стану імунізація — чи не найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань і їхніх наслідків.

З початком війни ризики для всіх невакцинованих дітей і дорослих зростають. Для всіх дорослих потрібно кожні 10 років поновлювати щеплення від дифтерії та правця. У період воєнного стану це питання є надзвичайно актуальним для збереження здоров’я населення.

Важливо зробити й додаткові щеплення проти грипу та COVID-19. Вакцинація — єдиний спосіб захиститися від потенційно смертельних недуг і можливість уникнути додаткових навантажень і на здоров’я громадян, і на систему охорони здоров’я загалом.

Ніхто не повинен помирати від хвороб, яким можна запобігти. Особливо під час війни. Вакцинуйтеся!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024