Всесвітній день здоров’я ротової порожнини

20 березня у більшості країн, починаючи з 2013 року, відзначається Всесвітній день здоров’я ротової порожнини (World Oral Health Day – WOHD). Відомо, що стан ротової порожнини відображає загальний стан здоров’я організму, а проблеми в роті здатні негативно впливати на інші органи. Наприклад, бактерії на зубах можуть потрапити в кров або легені і викликати виникнення захворювань серцево-судинної системи чи захворювання дихальних шляхів, такі як пневмонія. Хвороби ясен теж вважаються одним з чинників розвитку діабету.

Мета цього дня – підвищення обізнаності населення щодо методів профілактики захворювань порожнини рота, об’єднання зусиль громадськості для зниження стоматологічної захворюваності.

Тож слід уважно ставитися до здоров’я зубів та ясен, а дітей треба змалечку привчати чистити зуби щонайменше двічі на день. Університет активно долучається до формування навичок регулярного і правильного чищення зубів з дитинства. Цього навчального року КМУ провів спільний проєкт разом з компанією Colgate, якій охопив більше 1000 учнів 1-3 класів шкіл міста Києва

19.03.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"