ПОДІЇ | Всі Події

Всесвітній день травматолога

Щорічно, 20 травня лікарі, які спеціалізуються на травматології та ортопедії, відзначають своє професійне свято. Свято бере свій початок у 1971 році, коли ООН виступила за утвердження Всесвітнього дня травматолога, щоб нагадати усьому світу про важливість даного медичного напрямку.

Лікарі-ортопеди-травматологи займаються діагностикою, профілактикою, лікуванням та відновленням суглобів при отриманні різноманітних травм (переломи, вивихи, струси, розтягнення та розриви зв’язок, синдром тривалого здавлювання, рани, забої на суглобових ділянках).

На сьогоднішній день смертність внаслідок травм постійно зростає – згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), від травм щороку гине близько 2 млн. осіб.

Сучасна травматологія стрімко розвивається — гіпс і скальпель дедалі частіше поступаються новим методикам – малоінвазивним, ендоскопічним та мікрохірургічним.

На жаль, сьогодні в Україні до лікарів-ортопедів-травматологів звертається багато військових і цивільних, які отримали травми кінцівок під час бойових дій.

Ми приєднуємося до привітань лікарів-травматологів та бажаємо, щоб ваша сумлінна праця увінчалася шаною і достатком, а тепло людської вдячності зігрівало вас і додавало сили та енергії!

20.05.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери