ПОДІЇ | Всі Події

Всесвітній день сімейного лікаря

Всесвітній день сімейного лікаря в усьому світі відзначається 19 травня. Вперше ідея святкування була запропонована та одноголосно схвалена в травні 2010 року на засіданні Всесвітньої організації сімейних лікарів, членом якої є Українська асоціація сімейних лікарів. Гасло Всесвітнього дня сімейного лікаря 2022 року: «Завжди поруч».

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, який стосується кожного. За даними світової статистики, до 80% всіх проблем, пов’язаних зі здоров’ям, в розвинених країнах світу сьогодні вирішуються на етапі звернення до сімейного лікаря: він перший вислуховує скарги пацієнта і вирішує, до якого фахівця його направити. Сімейний лікар має володіти знаннями, як в галузі терапії, так і в численних суміжних областях, серед яких неврологія, офтальмологія, дерматологія, отоларингологія, кардіологія та інше.

В останні роки, під час пандемії COVID-19, саме до сімейного лікаря частіше всього зверталися пацієнти з першими ознаками цієї хвороби.

Вітаємо сімейних лікарів зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, сил та витримки у цей складний для усіх час!

 

19.05.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери