ПОДІЇ | Всі Події

Всесвітній день боротьби з псоріазом

Всесвітній день боротьби з  псоріазом  проводиться щороку 29 жовтня, починаючи з 2004 року, за ініціативою Міжнародної федерації асоціацій хворих на псоріаз (IFPA).

Псоріаз – одне з найпоширеніших шкірних захворювань, на яке, за статистикою, страждають в середньому від 2% до 7% жителів планети. Важкі форми хвороби вражають не тільки шкіру, але і суглоби. Причини захворювання на псоріаз можуть бути різноманітні: генетичні, імунологічні, екологічні або психологічні. Варто пам’ятати, що псоріаз не є заразним захворюванням.

Повністю вилікуватися від цієї хвороби неможливо, однак, приймаючи відповідні медикаменти, можна контролювати перебіг хвороби та досягти ремісії.

Псоріаз може загострюватися залежно від пори року. У зимовий час і особливо навесні, симптоми псоріазу збільшуються. Влітку корисно проводити більше часу під сонячними променями, проте не слід багато засмагати. Важливо стежити за своїм харчуванням: слід виключити з раціону смажені, жирні страви, прянощі, не вживати алкоголь. Заняття спортом теж допомагають зменшити прояви псоріазу.

29.10.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери