Враження студентів Київського медичного університету УАНМ від практики в Польщі

Ми продовжуємо стежити за тим, як студенти КМУ УАНМ проходять практику у шпиталі міста Кнурова (Силезія, Польща). Цикли літніх виробничих практик на базі польських клінічних закладів відбуваються на підставі низки двосторонніх угод, які були укладені між КМУ УАНМ та клінічними й освітніми закладами Польщі.

Незабаром всі охочі зможуть безпосередньо почути враження студентів за допомогою скайп-конференції, а зараз наведемо враження Катерини Гуленко, студентка 4-го курсу медичного факультету КМУ УАНМ:

“Дуже порадувало доброзичливе ставлення лікарів шпиталю до студентів. Нам були раді в усіх відділеннях без винятку, наприклад, в лабораторії та в онкологічному відділенні, які не входять до практичного плану. Вражає що шпиталь забезпечений всім: від рукавичок до сучасної медичної техніки.
Ми дуже-дуже-дуже задоволені, а більше розкажемо, коли приїдемо”.

23.07.2015