Волонтерська діяльність наших лікарів-інтернів

Інтерни Київського медичного університету у найскладніші для України часи активно допомагають нашій Батьківщині. Вони займаються волонтерством, працюють в лікарнях, надають первинну медичну допомогу цивільним громадянам у районах бойових дій, сортують ліки, вступають у ряди ТРО і допомагають ЗСУ.

Ми пишаємося нашими інтернами та розміщуємо їхні мотивуючі історії і фото:

• лікар-інтерн першого року навчання за спеціальністю “Пульмонологія та фтизіатрія” Іващенко Олександр займається волонтерською діяльністю на складі медикаментів. Він сортує допомогу, що надходить з країн ЄС, збирає ліки та товари медичного призначення для української армії і цивільного населення;
• лікар-інтерн другого року навчання за спеціальністю “Стоматологія” Малишева Вікторія надає стоматологічну допомогу дітям- переселенцям з інших областей України;
• лікар-інтерн першого року навчання за спеціальністю “Неврологія” Розуменко Олександр працює в Києві фельдшером з невідкладних станів в провідній лікарні міста Києва;
• лікар-інтерн другого року навчання за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія” Остапенко Інна працює операційною медичною сестрою в Київській обласній лікарні;
• лікар-інтерн другого року навчання за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія” Гапон Ярослав займається волонтерською роботою в Червоному хресті у вигляді сортування медикаментів та надання їх у відповідні організації і лікарні та надає первинну медичну допомогу постраждалим;
• лікар-інтерн за спеціальністю “Дерматовенерологія” першого року навчання Коншевець Анастасія активно займається волонтерством. Спочатку вона плела маскувальні сітки, збирала допомогу для наших військових, а останнім часом допомагає біженцям та літнім людям гуманітарною допомогою, розвозить продукти першої необхідності;
• лікарі-інтерни першого року навчання за спеціальністю “Анестезіологія та інтенсивна терапія” Пудова Альона та Гончаренко Сергій працюють в лікарні міста Києва в реанімації загального профіля та на прийомі постраждалих.
• лікар-інтерн другого року навчання за спеціальністю “Ортопедія та травматологія” Красовський Євгеній проходить інтернатуру в лікарні міста Києва. Ось його розповідь:
«Щодня ми допомагаємо людям. Наше відділення завжди готове до можливих надходжень поранених зі сторони, як цивільних так і воєнних осіб. Я вже не проходжу інтернатуру в класичному її розумінні. Лікарі зараз не дивляться на інтернів, як раніше. Відстань між лікарем та інтерном стерлася, коли почалася війна і вся лікарня з бригадами стали єдиним організмом. Кожен, хто може, вирішує для лікарні питання з гуманітарною допомогою. Особисто я, маю прямий зв’язок з людьми з Червоного хреста і вони допомагають нашій лікарні. В лікарні ми чергуємо по 2-3 доби, а іноді тиждень, що залежить від навантаження. Також в лікарні, паралельно до роботи, відбувається навчання для хірургів всіх спеціальностей та ортопедів-травматологів.

Ми дякуємо нашим інтернам, і нагадуємо, що кожен з нас є захисником нашої України, і навіть найменша допомога прискорює нашу перемогу! Тримаймося! Перемога буде за Україною!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024