Візит консула Арабської Республіки Єгипет до КМУ

Шановні колеги та студенти!

Із приємністю повідомляємо, що 28 жовтня 2016 року з офіційним візитом з метою розширення співпраці із Арабською Республікою Єгипет в галузі розвитку медичної науки та підготовки медичних кадрів Київський медичний університет мав за честь приймати в своїх стінах Консула доктора Марву Махмуд та директора Українського державного центру міжнародної освіти Шаповалову О.О. На зустрічі був присутній весь керівний склад Університету. Президент Поканевич О.В. обговорив із партнерами можливі та цікаві для обох сторін ракурси співпраці.

31.10.2016
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021