Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Дем’яненка Володимира Миколайовича – аспіранта Київського медичного університету з успішним захистом дисертації «Мініінвазивне багатосудинне коронарне шунтування в умовах лівої передньої торакотомії», поданої на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 – «Медицина», за фахом 14.01.03 – «Хірургія». Захист відбувся 22 квітня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при державному закладі «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».

Робота виконувалася під науковим керівництвом д.мед.н., професора Бабляка Олександра Дмитровича, професора кафедри хірургічних хвороб № 1 Київського медичного університету.

Наукове дослідження Дем’яненка Володимира Миколайовича вирішує важливу проблему – покращення результатів хірургічного лікування хворих з ішемічною хворобою серця. Запропонована методика забезпечує повну реваскуляризацію міокарда. Вона може ефективно використовуватись незалежно від віку, статі, індексу маси тіла, фракції викиду лівого шлуночка пацієнта, показника шкали ризику EuroSCORE II. Кількість та локалізація уражених атеросклерозом коронарних артерій немає значення при застосуванні даного методу.

Щиро вітаємо молодого науковця з захистом кандидатської дисертації та бажаємо подальших наукових та професійних звершень!

11.05.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021