ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо з Міжнародним днем студентів!

Від імені усього викладацького складу та адміністрації Київського медичного університету щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студентів!

Міжнародний день студента об’єднує всі покоління студентів. Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності. Студентські роки – це неповторний період у вашому житті, тому нехай він буде для наповнений лише теплими та світлими спогадами! Студентське життя —  період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перших кроків самостійного життя і прийняття важливих рішень. Нехай роки навчання в Київському медичному університеті стануть найкращими роками вашої молодості та вдалим стартом для подальшої кар’єри.

Прийміть найщиріші вітання до Міжнародного дня студентів та побажання успіху в навчанні, результативних сесій, щирих друзів, особистих досягнень, справжнього щастя та міцного здоров’я!

17.11.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери