ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо з Днем Республіки Туреччини

29 жовтня в Туреччині відзначають День Республіки – головне державне свято країни. Цього дня в 1923 році був офіційно оголошений розпад Османської Імперії, внесені поправки до Конституції Туреччини та засновано незалежну Турецьку республіку. Першим президентом котрої став лідер турецького націоналістичного руху, генерал Мустафа Кемаль. Він провів ряд реформ, які перетворили Туреччину в першу серед мусульманських країн світську державу.

На сьогодні економіка Туреччини входить до двадцяти найбільших економік світу. Планується, що країна зможе увійти до першої десятки світу до 2023 року (100-річчя республіки). Туреччина є одним з найважливіших торговельних партнерів України.

Наразі у Київському медичному університеті навчається біля 80 студентів-турків, а в Україні турецька діаспора нараховує біля 9000 осіб.

Вітаємо студентів, вихідців з Туреччини, з національним святом та бажаємо міцного здоров’я, успіхів та наснаги в професійної діяльності, миру і процвітання!

 

29.10.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери