Вітаємо з 100-річчям з дня заснування Національну академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика!

01-02 листопада 2018 року Національна академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика святкує великий ювілей-100 років з дня заснування! Вітаємо колег із цим визначним святом та бажаємо твердо крокувати на шляху прогресу до якісної медичної освіти та виховання видатних фахівців в галузі медицини!

Адміністрація КМУ, яка була запрошена на цю урочисту подію, в особі президента Університету Поканевича Олександра Валерійовича та ректора проф. Івнєва Б.Б., подарувала Академії сучасний фантом для відпрацювання прийомів реанімації та катетеризації з можливістю моніторингу ефективності через мобільні пристрої студентів. Фантом стане частиною оснащення центру симуляційної медицини, який біло відкрито в НМАПО в 2016 році. Основною метою діяльності є підвищення якості післядипломної підготовки та безперервного професійного розвитку лікарів і молодших спеціалістів з медичною освітою, інших працівників сфери охорони здоров’я, парамедиків та представників соціальних служб, відпрацювання ними практичних навичок надання медичної допомоги населенню та забезпечення максимальної безпеки пацієнтів і медичного персоналу на підставі використання симуляційних методів навчання і впровадження інноваційних освітніх технологій.

Від імені Київського медичного університету ще раз щиро вітаємо з цим історичним ювілеєм та бажаємо наснаги на нелегкому шляху медичної освіти!

Фото надано прес-службою НМАПО ім. П. Л. Шупика

05.11.2018
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021