Вітаємо нашого викладача з успішним захистом дисертації

Відбувся захист кандидатської дисертації асистента кафедри кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії.

3 вересня 2020 р. на спеціалізованій вченій раді Д 17.600.03 при Запорізькому державному медичному університеті відбувся блискучий (без перебільшення) захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія на тему «Порівняльне фармакогностичне дослідження деяких видів роду Агастахе (Agastache J.Clayton ex Gronov.)» асистента кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії Ірини Олександрівни Гуртовенко.

Робота викликала непідробний інтерес фахівців – члени спеціалізованої вченої ради задали Ірині Олександрівні аж 21 запитання. На всі без винятку запитання вона відповіла бездоганно – виважено, чітко, коректно та обґрунтовано.

У своїх виступах при обговоренні дисертаційної роботи офіційні опоненти і всі члени спеціалізованої вченої ради відзначили високий науковий рівень, бездоганне володіння предметом, фахові, ґрунтовні відповіді, інтелект та інтелігентність здобувача. Цей висновок вони підтвердили і своїм одностайним голосуванням за присудження наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук.

Щиро вітаємо Ірину Олександрівну та її наукового керівника – завідувача кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії, д.фарм.н., професора Коновалову Олену Юріївну!

Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і постійно йти до своєї мети, втілювати всі свої творчі і наукові задуми! Зичимо наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

11.09.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021