ПОДІЇ | Всі Події

Вітання з Днем працівників освіти!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

У цьому році, у зв’язку з повномасштабною війною, працівники освіти опинилися у скрутному становищі, адже багато шкіл та закладів вищої освіти були зруйновані, а педагоги стали вимушеними переселенцями, або проживають на захоплених територіях.

Ми дякуємо професорсько-викладацькому та адміністративному складу Київського медичного університету за ту величезну роботу, що дозволила в складних умовах військового часу успішно виконати навчальні плани і завершити попередній навчальний рік. Завдяки злагодженій роботі університетської команди, вдалося зробити можливим з нового навчального року навчання наших студентів в Польському кампусі КМУ у комфортних та безпечних умовах. Ми висловлюємо кожному з вас щиру вдячність за самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність. Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають виховати нове покоління медиків.

Від щирого міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності та нових звершень на благо розвитку Київського медичного університету і рідної України.

30.09.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери