ПОДІЇ | Всі Події

Випускники Київського медичного університету УАНМ продовжують знайомство з провідними приватними медичними закладами

На цей раз майбутнім лікарям гостинно відчинила свої двері приватна онкологічна лікарня ЛІСОД. ЛІСОД відкрита для співробітництва з українськими та закордонними колегами і спеціалісти лікарні готові донести до широкої медичної аудиторії останні світові досягнення в оперативному лікуванні, підвищити кваліфікацію фахівців, дати їм нові знання та поділитися досвідом.

Так,  19 червня студенти КМУ УАНМ мали можливість і познайомитися, а також і поспілкуватися з провідними фахівцями ЛІСОД. Ця лікарня працює з 2007 року. В ЛІСОД впроваджені сучасні міжнародні стандарти лікування онкологічних захворювань. Індивідуальний підхід із використанням хірургічних методів, променевої терапії, хіміотерапії, імунобіологічних і гормональних засобів дозволяє домогтися максимального ефекту.

Вікторія – випускниця університету згадує про перебування в ЛІСОД із захватом:
Меня переполняет масса эмоций! Это – коллектив высокопрофессиональных специалистов! Хотелось особенно поблагодарить Цви Бернштейна, Сергея Байдо, Владимира Жука, Викторию Лысак, Николая Новикова, которые ответили на все интересующие вопроссы и рассказали о специфике работы и новейших достижениях в диагностике и лечении. Высокотехническое новейшее оборудование, которого больше нет нигде в Украине, помогает в диагностике, диф. диагностике и лечении опухолей. Для будущий врачей-интернов это уникальная возможность поработать с ведучими специалистами, которые имеют колоссальный опыт, известность и авторитет во всем мире!

Це унікальна можливість поспілкуватися з фахівцями такого високого рівня, вважають студенти університету, а керівництво Київського медичного університету упевнено, що забезпечення доступу до джерел кращого світового досвіду,  встановлення ефективних взаємозв’язків з провідними приватними клініками, що мають світові досягнення у сфері медицини та фармації, уміннямолодими спеціалістами ефективно використовувати їх в навчально-науковій діяльності та практиці- зміцнить позицію нашої держави  на світовому та національному ринках навчальних послуг.

[slideshow_deploy id=’1949’]

01.07.2015
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери