Відбувся VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії серед студентів та інтернів

«На що здатний ти?» – під таким девізом пройшов VI Всеукраїнський конкурс з практичної хірургії серед студентів та інтернів, організатором якого є хірургічний клуб Armata Manus. Конкурс відбувся 6-7 квітня 2019 року на базі нового корпусу Університету (Бориспільська, 2).

Цього року в цій нелегкій битві духу, інтелекту та хірургічних навичок взяли участь 11 команд з медичних ЗВО з Дніпра, Краматорська, Тернополя, Львова, Полтави, Вінниці, Києва, Одеси, Харкова. Нереальне напруження, змагальний дух, метри шовного матеріалу і кілограми сталі хірургічних інструментів об’єднали 70 учасників в перегонах, призом в яких став перехідний кубок (тільки подивіться ці фото передачі кубка від переможця минулого сезону Surgical Club “Cor Fortis” (капітан Антон Печененко) новим власникам).

Цього року переможцями стали:

1 місце – Festina lente (Одеський національний медичний університет) – володарі кубка до наступного конкурсу (капітан Ксенія Габінет)
2 місце – команда хірургічного клубу Armata manus і Київського медичного університету (капітан Міша Шевчук)
3 місце – ДНК Гіппократа (Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова, капітан Ярослав Вороновський)

Вітаємо переможців та особливо пишаємося нашими студентами, які одержали чергову перемогу! Так тримати!

Фото тут
Відео-сюжет тут

10.04.2019
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021