Відбувся вебінар на тему: «Унікальні пропозиції для майбутніх інтернів від КМУ УАНМ»

23 червня 2015 р. в Київському медичному університеті УАНМ відбувся вебінар на тему: «Унікальні пропозиції для майбутніх інтернів від КМУ УАНМ», який був присвячений особливостям проходження інтернатури в нашому Університеті на базі провідних приватних клінік України, таких як «Борис», «Лісод», «Ісіда», «Оберіг», «Добробут», «СітіКлініка», Онкологічний центр «КіберКлініка Спіженка», а також можливостям подальшого післядипломного та працевлаштування в клініках Німеччини, Польщі, Чехіі, та Естонії.

Канал КМУ УАНМ

06.07.2015
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021