Відбувся семінар з патоморфології «Діагностика захворювань легень»

Студенти-іноземці з Київського медичного університету на літніх канікулах не лише відпочивають, а з користю проводять час.

На початку серпня, у рамках Літнього медичного табору, Хірургічний клуб «Armata manus» провів семінар по патоморфології «Діагностика захворювань легень».

Куратором семінару виступила завідуюча відділенням патоморфології Київської міської лікарні №5 Анна Городецька. Крім теоретичної частини, студенти мали можливість попрацювати під мікроскопом зі зразками легеневих захворювань.

Дякуємо організаторам за проведення цікавого та корисного семінару!

07.08.2020
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021