Відбувся перший День відкритих дверей нової вступної кампанії

24 грудня відбувся перший День відкритих дверей ОНЛАЙН нової вступної кампанії 2021 року.

Коротко про факультети Університету абітурієнтам розповіли їх декани: Симонець Евгеній Миколайович, декан медичного факультету, Тимченко Ірина Миколаївна, декан стоматологічного факультету та Лозова Олена Василівна, декан фармацевтичного факультету. Потім відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2021 року та відповів на запитання абітурієнтів. Також відбулося включення з нашої філії – Харківського інституту медицини та біомедичних наук.

Ми раді, що у складних умовах карантину формат днів відкритих дверей ОНЛАЙН видався дуже зручним та зрозумілим, адже абітурієнти могли дивитися пряму трансляцію в Instagram і YouTube та ставити питання, на які одразу отримали відповіді. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути за тут.

Запрошуємо вас на наступний День відкритих дверей ОНЛАЙН, який відбудеться 22 січня 2021 року о 17:00.

Очікуйте посилання на реєстрацію на День відкритих дверей на нашому сайті.

29.12.2020
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021