Відбувся перший День відкритих дверей нової вступної кампанії

24 грудня відбувся перший День відкритих дверей ОНЛАЙН нової вступної кампанії 2021 року.

Коротко про факультети Університету абітурієнтам розповіли їх декани: Симонець Евгеній Миколайович, декан медичного факультету, Тимченко Ірина Миколаївна, декан стоматологічного факультету та Лозова Олена Василівна, декан фармацевтичного факультету. Потім відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2021 року та відповів на запитання абітурієнтів. Також відбулося включення з нашої філії – Харківського інституту медицини та біомедичних наук.

Ми раді, що у складних умовах карантину формат днів відкритих дверей ОНЛАЙН видався дуже зручним та зрозумілим, адже абітурієнти могли дивитися пряму трансляцію в Instagram і YouTube та ставити питання, на які одразу отримали відповіді. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути за тут.

Запрошуємо вас на наступний День відкритих дверей ОНЛАЙН, який відбудеться 22 січня 2021 року о 17:00.

Очікуйте посилання на реєстрацію на День відкритих дверей на нашому сайті.

29.12.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021