Відбувся День відкритих дверей Київського медичного університету

Київський медичний університет навіть у сьогоднішні непрості часи продовжує підготовку до Вступної кампанії 2022. 10 червня 2022 року, вперше з початку війни в Україні, у КМУ пройшов День відкритих дверей у змішаному форматі.

Абітурієнти змогли завітати до Київського медичного університету, щоб прослухати презентаційну частину Дня відкритих дверей, а хто не зміг бути присутнім особисто – могли підключитися онлайн. Перед присутніми на заході абітурієнтами та їх батьками виступили ректор Університету Івнєв Борис Борисович, декани факультетів, відповідальний секретар приймальної комісії Симонець Євгеній Миколайович та керівник директорату з питань освіти Гришков Микола Миколайович.

Представники Університету розповіли про умови вступу до КМУ, особливості вступної кампанії 2022 для медичних спеціальностей, про можливості отримання університетського гранту, підготовку до складання НМТ і надали відповіді на запитання.

Наприкінці Дня відкритих дверей для абітурієнтів та їх батьків провели цікаву екскурсію головним навчальним корпусом Університету, зокрема, вони відвідали один з найсучасніших серед медичних університетів Центр симуляційного навчання та оцінювання, де студенти КМУ відпрацьовують свої практичні навики. Майбутні студенти на власні очі побачили майбутні аудиторії, де будуть навчатися вже за 3 місяці.

Відео-запис Дня відкритих дверей ви можете переглянути за посиланням.

Запрошуємо вас на наступний День відкритий дверей, який відбудеться 25 червня 2022 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 302.

Реєстрація за День відкритих дверей за посиланням.

Ми також запрошуємо вступників на ознайомчі екскурсії нашими корпусами, реєстрація на екскурсії головним корпусом та стоматологічним факультетом (Антона Цедіка, 7) за посиланням. На вас чекає цікава подорож університетськими корпусами, після якої ви зробите правильний вибір.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

[slideshow_deploy id=’24084’]

11.06.2022
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024