ПОДІЇ | Всі Події

Відбулося засідання Вченої ради

Друге у цьому році засідання Вченої ради Київського Медичного Університету відбулося 23 лютого 2023 року.

На засіданні були розглянуті наступні питання:
– звіт голови випускної екзаменаційної комісії освітньої програми «Медицина» за спеціальністю 222 «Медицина» (студенти міжнародного факультету)
– підведено підсумки науково-дослідницької діяльності університету у 2022 році та затверджено план науково-дослідницької діяльності університету на 2023 рік і положення про наукову спілку ПВНЗ «Київський медичний університет»
– проведено конкурсний відбір науково-педагогічних працівників на заміщення вакантних посад в Університеті. Професорсько-викладацький склад Університету збільшився на 11 професорів та доцентів.
– обговорено роботу щодо міжнародної академічної мобільності, про яку доповів декан міжнародного факультету Костянтин Євгенович Качан. Своїм досвідом поділилися завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Оксана Олегівна Копчак та завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Оксана Вікторівна Копчак. Вченою радою ухвалена низка рішень для сприяння розвитку і обміном досвідом науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти з фахівцями з провідних європейських університетів.

Роботу Вченої ради університету було завершено затвердженням плану проведення круглого столу «Українська мова. Медицина. Освіта», програм та навчальних планів циклів тематичного удосконалення «Трансплантологія», «Сексуальні розлади у чоловіків їх діагностика та лікування» і «Сексуальні розлади у жінок та дітей, їх діагностика та лікування».

01.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
26
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
26
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
29
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
16
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери