НОВИНИ | Всі Новини
Відбулося засідання студентського наукового гуртка “GENIUS LOCI”!

21 листопада 2018 року відбулося засідання наукового гуртка «Genius loci» на кафедрі іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін на тему «Нові галузі медичної науки».

Засідання гуртка підготовлено учасниками – студентами ПВНЗ «Київський медичний університет».

Засідання відкрила керівник гуртка, старший викладач кафедри Михайлюк. М.І.

Учасники підготували цікаві та ґрунтовні доповіді про нові галузі в медицині українською, російською та англійською мовами. Виступи супроводжувалися презентаціями та відео.

Аудиторія жваво реагувала на кожну доповідь. Було поставлено чимало доречних запитань, доповідачі виявили обізнаність у матеріалі та вміння швидко формувати власну думку з обговорюваних питань.

На засіданні гуртка виступили студенти Київського медичного університету:

1. Лінченко А. гр. С1802
2. Полтавець І. гр. С1802
3. Артемьєва Д. гр. С1802
4. Шевченко Е. гр. Ф1804
5. Кузнецова А. гр. С1801
6. Усама Вахід гр. Ма1705о
7. Абдул-Рахман Асья гр. Ма1703о

Нагадуємо, що при багатьох кафедрах Київського медичного університету працюють  наукові гуртки, отже кожен може собі обрати галузь знань до смаку!