Відбулося перше засідання студентського наукового гуртка кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики

Нещодавно у Київському медичному університеті було проведено перше засідання студентського наукового гуртка кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики.

У дослідженні брали участь 20 учасників трьох типів рас (Caucasian, Mongolian, Aethiopian) /J.B.Blumenbach/, у віці 17–42 років, які одночасно були і суб’єктами контролю і досліджуваною групою.

У ході експерименту були досліджені морфологічні зміни мікросудинної сітки, оцінені зміни тактильної чутливості піднігтьового ложе пальців руки, під впливом дії MLS laser (Multiwave Locked System) (ASA company) лазера на різні фото типи шкіри. Так, було продемонстровано метод капіляроскопії, що надає можливість оцінки таких показників, як діаметр мікросудин, пасаж крові по ним, агрегатний стан крові, щільність розташування капілярів. Даний метод рекомендований у проведенні об’єктивної експрес діагностики мікроциркуляторних порушень, з подальшим динамічним спостереженням.

17.02.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021