Відбулася XIII Базова школа хірургії!

25-27 січня відбулася XIII Базова школа хірургії традиційно на базі Київського медичного університету, в якій взяли участь 24 україномовних учасника – це студенти, інтерни та ветеринарний лікар; 5 англомовних курсантів – 3 студента КМУ, 1 студент ТДМУ та гінеколог-клінординатор НМАПО.

В рамках школи відбулися 6 практичних занять: базові хірургічні навички, шви шкіри, хірургія шлунка, ентероентероанастомози, судинні шви, семінар на вибір (лапароскопія, ветлаб, холецистектомія). Школа Armata Manus за 4,5 роки існування навчила біля 350 осіб на базовій школі – це наймасовіший захід, і під час кожної школи організатори намагаються вносити щось нове. Наприклад, під час цієї школи відбулася лекція про сучасні методики лікування проктологічних захворювання (геморой, анальна тріщина, пілонідальная кісти куприка). Також в рамках семінару “Холецистектомія та анатомія печінки” ми продемонстрували методику енуклеації метастазів печінки за допомогою апарату біосварки Свармед.

Інструкторами та лекторами школи були керівник хірургічного клубу, асистент кафедри хірургії КМУ Дмитро Шамрай, заступник керівника клубу, лікар-хірург Олександра Попандопало, капітан команди клубу Михайло Шевчук.

Організатори та #kyivmedicaluniversity вдячні учасникам за ентузіазм, прагнення до знань і довіру до хірургічного клубу! Будемо раді бачити вас у стінах КМУ на наступних заходах!

04.02.2019
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021