Відбулася відкрита лекція Копчак Оксани Олегівни, завідувача кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації

Київський Медичний Університет розпочинає курс відкритих ознайомчих лекцій на медичну тематику для абітурієнтів, студентів, викладачів та співробітників.

23 травня 2023 року відбулася перша відкрита лекція провідного українського лікаря-невролога, Копчак Оксани Олегівни, д.мед.н., професора, завідувача кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, на тему: «Особливості диференційної діагностики головного болю».

(Довідка: Оксана Олегівна – знаний за кордоном фахівець, дійсний член Європейської академії неврології, член спілки неврологів та психіатрів України. У 2022 році на конкурсній основі вона була обрана до Асамблеї делегатів Європейської академії неврології (EAN), як індивідуальний делегат від України на період 2022-2025 рр. Вона єдиний український представник, який увійшов до складу цієї організації. Оксана Олегівна – керівник аспірантури та клінічної ординатури Університету з дисципліни «Неврологія». Відповідає за підготовку методичних матеріалів і проведення навчання з групами англомовних студентів. Вона авторка понад 100 наукових праць, методичних рекомендацій із неврології для викладачів і студентів англійською мовою. Має авторські свідоцтва на винаходи, деклараційні патенти).

Лекція була присвячена актуальній проблемі, адже мабуть, не існує людини, яка б хоч би раз в житті не зіткнулася з головним болем. Він буває, як у дітей, так і у літніх людей, незалежно від статі, рівня заробітку або географічного району. Чому ж трапляється головний біль та як його лікувати? На всі ці питання відповіла у своїй презентації Оксана Олегівна.

Переглянути відео-запис лекції ви можете за посиланням.

Запрошуємо абітурієнтів, студентів, інтернів і викладачів на наступну відкриту лекцію Мухарської Людмили Мирославівни, лікаря-епідеміолога вищої категорії, заслуженого лікаря України, екс-першого заступника головного державного санітарного лікаря України, голови ГС «Біомедзахист», члена ГО «Українська пест контроль Асоціація» на тему: «Безпечність харчових продуктів як одна із основних складових громадського здоров’я».

Захід відбудеться 7 червня 2023 року об 11:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій, 302.

Реєстрація для абітурієнтів за посиланням.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024