ПОДІЇ | Всі Події

Відбулася університетська олімпіада зі стоматології

18 квітня 2024 року на базі СтоматЦентру «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» Київського Медичного Університету відбулась олімпіада зі стоматології, яка об’єднала всю університетську стоматологічну спільноту, адже в ній взяли участь і студенти 2, 3, 4 та 5 курсів, і всі профільні кафедри. Мета олімпіади – підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців та пошук обдарованої студентської молоді.

Організаційній комітет олімпіади у складі голови оргкомітету Ірини Тимченко, декана стоматологічного факультету та членів оргкомітету Оксани Копчак, завідувача кафедри терапевтичної стоматологіі та пародонтології, доцента Лілії Бєлової, асистента кафедри дитячої терапевтичної стоматології, Сергія Ірхи, доцента кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії, Олексія Берегового, асистента кафедри терапевтичної стоматологіі та пародонтології, Олени Серги, асистента кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії, Світлани Черняк, асистента кафедри терапевтичної стоматологіі та пародонтології, В’ячеслава Дмитрашка, директора стоматологічного  Центру Симуляційного Навчання та Оцінювання підготував цікаві теоретичні та практичні завдання для олімпійців.

До складу журі увійшли: Ірина Тимченко, декан стоматологічного факультету (голова журі), Сергій Германчук, професор кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії, Олеся Саранчук, доцент кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії, Олексій Азаров, доцент кафедри терапевтичної стоматологіі та пародонтології, Олексій Кочин, доцент кафедри дитячої терапевтичної стоматології, Наталія Кузнєцова, асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії.

Наші студенти продемонстрували не лише глибокі теоретичні знання з фахових освітніх компонентів, але й відмінне володіння практичними навичками. Переможцем олімпіади зі стоматології стала студентка 3 курсу, група С2102 Дарина Бухенська, друге місце посів студент 2 курсу, група С2210 Артем Ющенко, третє місце зайняла студентка групи С2202 Ірина Шевченко.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших наукових та професійних успіхів!

Більше фото зі стоматологічної олімпіади ви можете переглянути за посиланням. Увага! Доступ до фото лише з корпоративної пошти!

24.04.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ТРА
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 30 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Травня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відбулося чергове засідання ІнтерРади міжнародного факультету
21 травня 2024 року  на міжнародному факультеті відбулося чергове засідання ІнтерРади у зміш...
23 Травня 2024
Тривають іспити на фармацевтичному факультеті
17 та 20 травня 2024 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії Київського Медичного Універси...
20 Травня 2024
Студенти-медики об’єдналися, щоб дослідити аутизм: спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії
8 травня 2024 року відбулося спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії, яке об'єднало с...
17 Травня 2024
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
На кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології студенти-стоматологи  5 курсу, групи...
17 Травня 2024
Студенти КМУ взяли участь у турнірі з настільного тенісу
16 травня 2024 року у парку культури та відпочинку "Партизанська слава" відбувся турнір з настіль...
17 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери