Відбулася науково-практична конференція «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань»

18-19 березня відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю, у онлайн-форматі «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань» організована ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Громадською організацією «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України».

На заході наш Університет представила Копчак Оксана Олегівна, доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, член Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України. Вона виступила з доповіддю “Особливості лікування хворих на розсіяний склероз в умовах пандемії COVID -19”.

25.03.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021