Відбулася науково-практична конференція «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань»

18-19 березня відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю, у онлайн-форматі «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань» організована ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Громадською організацією «Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України».

На заході наш Університет представила Копчак Оксана Олегівна, доктор медичних наук, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, член Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України. Вона виступила з доповіддю “Особливості лікування хворих на розсіяний склероз в умовах пандемії COVID -19”.

25.03.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021