Відбулася науково-практична конференція на тему: «Профілактика та раннє лікування в ортодонтії»

14 травня 2023 року відбулася науково-практична конференція на тему: «Профілактика та раннє лікування в ортодонтії». Захід відбувся в рамках засідання Київського осередку Асоціації ортодонтів України. Ця подія була присвячена Всесвітньому дню ортодонтичного здоров’я.

Конференція розпочалася з привітання голови Київського осередку Ліхоти К.М., д.мед.н., професора. Він відмітив важливість та негайність проблем та тем, які плануються для обговорення і високий рівень спікерів.

У конференції взяла участь завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії КМУ Дорошенко С.І., д.мед.н, професор. Світлана Іванівна розповіла про історію Київської ортодонтичної школи.

Трубка І.О., д.мед.н, професор Національного університета охорони здоров’я ім. П.Л. Шупіка зробила змістовну доповідь щодо сучасних підходів профілактичних заходів під час ортодонтичного лікування, використання склоіономерних цементів, пептидів, гідроксиапатиту для спрямованої регенерації емалі та фторидів з профілактичною метою.

Президент Асоціації ортодонтів України, д.мед.н., проф. Смаглюк Л.В. своєю доповіддю звітувала про проєкти, які реалізує Асоціація щодня. Безпосередньо вони пов’язані з реаліями війни, безпорадністю ортодонтичних пацієнтів, що втратили зв’язок зі своїми лікарями, необхідністю затвердити нові сучасні протоколи лікування пацієнтів з різними патологіями, збереженням високого рівня української ортодонтії, ці проєкти набули тепер актуальності, як ніколи.

Президент Асоціації стоматологів України, д.мед.н., проф. Мазур І.Л. у своїй змістовній доповіді довела необхідність користуватися даними доказової медицини для отримання очікуваних результатів ортодонтичного лікування та уникнення непередбачуваних наслідків.

Всі доповіді були цікавими, змістовними та викликали жваву дискуцію серед лікарів. Конференція пройшла в теплій атмосфері професійної зацікавленості, спілкування та можливості вирішення актуальних питань віч-на-віч, не в форматі он-лайн.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024