Відбулася екскурсія до МЦ «Гармонія здоров’я»

Київський медичний університет продовжує працювати над організацією вступу на 1-й курс та до інтернатури. Для попереднього ознайомлення майбутніх інтернів з базами стажування ми розпочали серію ознайомчих екскурсій.

Так, перша з екскурсій відбулася 12 травня 2022 року до нашого багаторічного партнера, мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я», яка вже багато років дає можливість випускникам закладів вищої медичної освіти пройти навчання на базі клініки.
(Довідка: «Гармонія здоров’я» – це 3 багатопрофільні медичні центри вищої акредитації, 3 сімейні амбулаторії, діагностичний центр з КТ, 47 кабінетів обладнаних сучасним медичним устаткуванням, 4 операційні блоки, 2 власні лабораторії, 19 комфортабельних і просторих палат та найголовніше – більш 150 лікарів-професіоналів).

У ході екскурсії майбутні інтерни мали змогу оглянути медичний центр та його устаткування всіх кабінетів та операційної. Потім, виконавчий директор «Гармонії здоров’я» Тінякова Мар’яна Миколаївна провела для гостей презентацію всіх спеціальностей, які представлені у клініці та відповіла на питання студентів.

Зокрема, вона розповіла про проходження стажування на базі мережі медичних центрів. Під час проходження інтернатури інтерни знайомляться з інноваційними технологіями та працюють на сучасному обладнанні, адже мережа медичних центрів обладнана найновішим операційним устаткуванням, Лікарі-інтерни беруть участь в операціях різної складності, консультаціях пацієнтів та медичних консиліумах. Крім того, найкращі інтерни можуть бути працевлаштовані у медичних центрах після закінчення навчання.

Мар’яна Миколаївна розповіла про грант на навчання від клініки «Гармонія здоров’я» для вступників до інтернатури КМУ за спеціальностями: «Загальна практика-сімейна медицина», «Внутрішні хвороби».

Детальніша інформація про грант за посиланням. Чекаємо на ваші заяви!

Дякуємо клініці «Гармонія здоров’я» та фахівцям відділу безперервного професійного розвитку за корисне знайомство з базою стажування.

З усіма асоційованими клініками– базами стажування ви можете ознайомитися тут. Чекаємо на вас в інтернатурі Київського медичного університету! Все буде Україна!

[slideshow_deploy id=’23812’]

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024