Відбудеться зустріч Student Derma Club на тему: «Трихологія. Досліджуємо волосся з позицій доказової медицини»

Густе і блискуче волосся — це прикраса сучасної людини,  тому проблема його випадіння та пошкодження хвилює всіх людей незалежно від віку та статі.

Cаме проблемі захворювань волосся буде присвячений захід Student Derma Club Київського університету на тему: «Трихологія. Досліджуємо волосся з позицій доказової медицини», який пройде в онлайн та офлайн режимі.

Подія відбудеться 18 березня 2021 року з 14:00 до 16:00.

Ви зможете прослухати лекцію Хобзея Кузьми Миколайовича, дерматовенеролога, лікаря-трихолога, спеціаліста з хірургічного відновлення волосся, члена European Hair Research Society, члена правління Українського товариства дослідження волосся на тему «Трихологія. Методи дослідження росту волосся». Також будуть презентовані клінічні випадки лікарями інтернами-дерматовенерологами: Тимків Оленою, Врублевською Ганною та Жоховою Дар’єю.

Модератор заходу: Білоусова Інна Володимирівна, к.мед.н., доцент, завідувач курсу “Шкірні та венеричні хвороби” кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії  та пульмонології КМУ, відповідальна за підготовку інтернів за спеціальністю «Дерматовенерологія», лікар-експерт клінік “Верде”, “Особливий”, член Європейської академії дерматології та венерології

На засідання клубу запрошуємо студентів, лікарів-інтернів, викладачів,  завідувачів кафедр, керівників клінічних баз та усіх зацікавлених у тематиці заходу.

Попередня реєстрація за посиланням

Онлайн-трансляція за посиланням.

09.03.2021
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021