Виїзний тренінг з першої домедичної допомоги пораненим в ході бойових дій

На сьогоднішній день навики з тактичної медицини має мати кожна людина. 8 травня 2023 року в селі Вороньків Бориспільського району Київської області відбувся виїзний тренінг Центру симуляційного навчання та оцінювання студентів Київського Медичного Університету на тему: «Перша домедична допомога пораненим в ході бойових дій/атак на цивільні об’єкти».

Під час цього заходу слухачі Вороньківської громади мали можливість ознайомитись із сучасними теоретичними матеріалами та відпрацювати основні практичні навички, що дозволяють рятувати життя пораненим шляхом боротьби з основними попереджуваними причинами смерті — масивною кровотечею та обструкцією дихальних шляхів.

Слухачі відпрацювали техніку накладання турнікетів на кінцівки, тампонади ран вузлових ділянок тіла, а також переведення постраждалого в стабільне бокове положення.

Крім того, в порядку гуманітарної допомоги від ПВНЗ «Київський медичний університет» Вороньківській громаді були передані аптечки, укомплектовані необхідними для надання домедичної допомоги матеріалами.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024