ПОДІЇ | Всі Події

Увага! ТОП-новина! ЄБРР вперше в Україні профінансує розвиток освітнього бізнесу!

5 листопада 2018 року відбулося підписання договору фінансування між Європейським банком реконструкції та розвитку і Приватним вищим навчальним закладом «Київський медичний університет».

Цим проектом, спрямованим, насамперед, на створення університетського кампусу, ЄБРР надасть фінансову та експертну допомогу розвитку потужної навчальної бази, підвищенню якості медичної освіти, створенню надсучасного симуляційного центру, організації університетської клініки, впровадженню екологічного та соціально орієнтованого менеджменту, а також оптимізації управління людськими ресурсами.

Відзначимо, що в сучасних умовах реформування сфери вищої медичної освіти, реалізація цього проекту підтвердить намір ЄБРР сприятиме розвитку різних галузей економіки.

Президент Університету Олександр Поканевич заявив: «Це важлива інвестиція для розвитку вищої медичної освіти в Україні в цілому, особливо зараз, коли держава висуває перед нами високі вимоги в підготовці фахівців медичної та фармацевтичної сфер. Як відомо, стратегія реформування концептуалізує наступні принципи: університети повинні постійно розвиватися і тримати руку на пульсі медичної науки, розробляти комплексні програми вдосконалення кваліфікації, розширювати можливості для навчання і стажування в зарубіжних університетах, шукати фінансування та партнерські організації для проходження навчання, вивчення іноземних мов, брати участь в міжнародних конференціях викладачів і аспірантів на умовах відкритого, прозорого конкурсу, підтримувати викладачів, які мають публікації в журналах, що входять в Scopus і/або Web of Science. Медуніверситети стануть автономними – як організаційно, так і академічно. Безумовно, що будь-яка автономія не існує без фінансової автономії в тому числі. Завдяки проекту, ми зможемо впровадити і підтримувати нові стандарти вищої медичної освіти та оптимального використання ресурсів, дати новий вектор розвитку ринку освітніх послуг. Також слід підкреслити, що проект дозволить створити робочі місця, які так необхідні в умовах складної економічної ситуації в Україні. Укладення даного контракту вже говорить про те, що ми відповідаємо найвищим вимогам ведення бізнесу, які висуває ЄБРР перед потенційними позичальниками».

Окремо слід відзначити специфіку медичної освіти, яка полягає в тісній взаємодії з різними стейкхолдерами – це і академічне середовище, місцева і державна влада, медична сфера. Завдяки цій взаємодії, соціальна і екологічна стійкість, дотримання прав співробітників і широких верств населення, відповідність нормативним вимогам і передовим міжнародним практикам, принципам рівноправності і корпоративної етики, якими будуть керуватися учасники проекту, зможуть бути екстрапольовані на всіх партнерів Київського медичного університету.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 році Банк взяв на себе сукупні зобов’язання з надання майже € 12,1 млрд. в рамках близько 400 проектів.

08.11.2018
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери