Унікальний форум «Духовність. Наука. Місто» відбувся у Дарницькому районі міста Києва

Президент Київського медичного університету Олександр Валерійович Поканевич взяв участь у першому форумі «Духовність. Наука. Місто», який відбувся 22 жовтня 2021 року у Дарницькому районі столиці. Організатором події виступила Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація та Асоціація наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів.

На заході зібрались керівники закладів вищої освіти, провідних наукових установ та підприємств, культурні діячі та науковці, які на дискусійних панелях поспілкувалися щодо стану й перспектив науки та духовності, як одного з основних напрямків розвитку Дарницького району, міста Києва і держави загалом.

Регламент заходу передбачав чотири панельні дискусії: «Духовні цінності та добросусідство», «Духовність, наука та освіта», «Духовність, професійність та інформаційна політика», «Духовність, децентралізація та демократія». В останній дискусійній панелі і взяв участь Олександр Валерійович Поканевич.

Дякуємо Дарницькій райдержадміністрації за організацію цікавого та корисного заходу спрямованого на розвиток українського суспільства!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024