У КМУ розпочався прийом заяв та документів

Від сьогодні Київський медичний університет, кращий приватний ВНЗ країни (Рейтинг-2019),
розпочинає прийом заяв та документів на вступ від абітурієнтів.

Якщо ви мрієте стати лікарем, лікарем-стоматологом або фармацевтом – наші двері завжди відкриті. Запрошуємо вступати на спеціальності: 222 “Медицина” (денна форма навчання, термін навчання – 6 років), 221 “Стоматологія” (денна форма навчання, термін навчання – 5 років) та 226 “Фармація, промислова фармація” (денна та заочна форми навчання, термін навчання – 5 і 5,5 років).

Ви також можете після закінчення медичного коледжу вступити на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів.

Також нагадуємо вам, що ви можете вступати на І або ІІ курс медичного факультету до філій КМУ: Харківського інституту медицини та біомедичних наук та Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я

Ми похвилювались про вашу безпеку, прийом заяв та документів здійснюється з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог: контролем температурного режиму, використанням масок, антисептиків та дезінфекцією приміщення.

Заяви та документи (на 2-й курс) приймаються приймальною комісією з 13 до 22 серпня за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, Student Service, перший поверх.

Лікарями не народжуються – ними стають у Київському медичному університеті!

Детальнішу інформацію дивіться у розділі “ВСТУП 2020

[slideshow_deploy id=’11888’]

13.08.2020
Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024