У КМУ розпочався прийом заяв та документів

Від сьогодні Київський медичний університет, кращий приватний ВНЗ країни (Рейтинг-2019),
розпочинає прийом заяв та документів на вступ від абітурієнтів.

Якщо ви мрієте стати лікарем, лікарем-стоматологом або фармацевтом – наші двері завжди відкриті. Запрошуємо вступати на спеціальності: 222 “Медицина” (денна форма навчання, термін навчання – 6 років), 221 “Стоматологія” (денна форма навчання, термін навчання – 5 років) та 226 “Фармація, промислова фармація” (денна та заочна форми навчання, термін навчання – 5 і 5,5 років).

Ви також можете після закінчення медичного коледжу вступити на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів.

Також нагадуємо вам, що ви можете вступати на І або ІІ курс медичного факультету до філій КМУ: Харківського інституту медицини та біомедичних наук та Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я

Ми похвилювались про вашу безпеку, прийом заяв та документів здійснюється з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог: контролем температурного режиму, використанням масок, антисептиків та дезінфекцією приміщення.

Заяви та документи (на 2-й курс) приймаються приймальною комісією з 13 до 22 серпня за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, Student Service, перший поверх.

Лікарями не народжуються – ними стають у Київському медичному університеті!

Детальнішу інформацію дивіться у розділі “ВСТУП 2020

13.08.2020
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021