У КМУ розпочався прийом заяв та документів

Від сьогодні Київський медичний університет, кращий приватний ВНЗ країни (Рейтинг-2019),
розпочинає прийом заяв та документів на вступ від абітурієнтів.

Якщо ви мрієте стати лікарем, лікарем-стоматологом або фармацевтом – наші двері завжди відкриті. Запрошуємо вступати на спеціальності: 222 “Медицина” (денна форма навчання, термін навчання – 6 років), 221 “Стоматологія” (денна форма навчання, термін навчання – 5 років) та 226 “Фармація, промислова фармація” (денна та заочна форми навчання, термін навчання – 5 і 5,5 років).

Ви також можете після закінчення медичного коледжу вступити на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів.

Також нагадуємо вам, що ви можете вступати на І або ІІ курс медичного факультету до філій КМУ: Харківського інституту медицини та біомедичних наук та Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я

Ми похвилювались про вашу безпеку, прийом заяв та документів здійснюється з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог: контролем температурного режиму, використанням масок, антисептиків та дезінфекцією приміщення.

Заяви та документи (на 2-й курс) приймаються приймальною комісією з 13 до 22 серпня за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, Student Service, перший поверх.

Лікарями не народжуються – ними стають у Київському медичному університеті!

Детальнішу інформацію дивіться у розділі “ВСТУП 2020

13.08.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021