ПОДІЇ | Всі Події

У KMU POLISH CAMPUS відбулася щорічна студентська наукова конференція «Науковий вектор та інновації в медицині очима молодих вчених»

8 грудня 2023 року в KMU POLISH CAMPUS відбулася щорічна студентська наукова конференція «Науковий вектор та інновації в медицині очима молодих вчених».

Хедлайнерами конференції виступали європейські науковці та практикуючі лікарі-експерти з питань безпеки пацієнтів, пластичної хірургії. Основною метою конференції був обмін міжнародним досвідом в різних галузях охорони здоров’я в умовах міжкультурної взаємодії.

Участь в науковій конференції взяли викладачі кафедри громадського здоров’я та мікробіології: Махнюк Валентина Михайлівна, доктор медичних наук, професор, Зеленцова Світлана Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент та Коваленко Ольга Олександрівна, кандидат наук державного управління, доцент.

На щорічній студентській науковій конференції в секції безпеки пацієнта (соціальна медицина, медична психологія, медичне право) представила свою науково-дослідну роботу Дарина Черненко, студентка 6 курсу медичного факультету (М1803) на тему: «Обізнаність суспільства у питанні донорства кісткового мозку» (науковий керівник – Коваленко Ольга Олександрівна, доцент кафедри громадського здоров’я та мікробіології).

Викладачі кафедри громадського здоров’я та мікробіології – Махнюк Валентина Михайлівна та Коваленко Ольга Олександрівна увійшли до складу журі при оцінці студентських науково-дослідних робіт.

22.12.2023
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери