Тренінг з основ надання невідкладної допомоги дітям

У поточному місяці кафедра дитячих хвороб організувала для іноземних студентів шостого курсу тренінг «Перша невідкладна допомога дітям».

Тренінг розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) і надає основи надання першої допомоги дітям. Проводили його фахівці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва й Всеукраїнська спілка парамедиків.

Під час заняття студенти відпрацювали навики серцево-легеневої реанімації, дефібриляції, зупинки кровотечі, звільнення дихальних шляхів від стороннього тіла, оволоділи невідкладною допомогою при гострій алергічній реакції, стенозі верхніх дихальних шляхів, судомах, опіках та травмі. Студенти опановували навики на фантомах.

Навчання проводилося англійською мовою. По завершенні тренінгу студенти склали іспит та отримали сертифікат.

Студенти залишилися в захопленні від тренінгу. Голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус відзначив високий рівень підготовки наших студентів.

[slideshow_deploy id=’4951’]

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024