ПОДІЇ | Всі Події

Тактичні тренінги у Київському Медичному Університеті – наш внесок у Перемогу!

Київський Медичний Університет з перших днів повномасштабної війни долучається до допомоги ЗСУ та постраждалим від бойових дій, адже коли твоя Батьківщина у небезпеці – неможливо залишатися осторонь. Традиції волонтерства в КМУ започатковані ще у 2014 році. Напрацьований різноплановий досвід дуже ефективно використовується в новій реальності військового часу.

Київський Медичний Університет ділиться своїми знаннями з тактичної медицини з військовими і цивільним населенням. КМУ дбає про те, щоб якнайбільше людей отримали якісні теоретичні знання та практичні навички надання долікарської допомоги. Ці вміння особливо актуальні зараз, під час війни, коли українські міста щоденно потерпають від обстрілів. Досвід показує, що мінімальні медичні знання та вміння ними користуватися допомагають рятувати людські життя.

КМУ активно організовує тренінги для військових. Починаючи з 2022 року було організовано 5 тренінгів, один з них виїзний, з тактичної медицини для військових (ЗСУ, ТРО) з роздачею, в порядку гуманітарної допомоги, індивідуальних аптечок. Тренінгом ми охопили 421 особу.

Навчання проходило під керівництвом начальника Центру симуляційного навчання і оцінювання, лікаря-хірурга Федорчука Антона Олексійовича і інтерна-хірурга Деревенка Владислава та включало в себе лекцію і практичну частину.

З лютого по червень 2023 року у КМУ пройшло 20 тренінгів для інтернів на тему: “Тактична медицина в умовах бойових дій”. Загалом за весь період тактичними тренінгами було охоплено більше 739 інтернів КМУ. Всі інтерни успішно склали залік і отримали сертифікати про проходження тренінгу.

Для співробітників Київський Медичний Університет провів у 2022 році практичний семінар для працівників Університету на тему: «Надання першої медичної долікарської допомоги».

Для знайомства вступників з майбутньою професією лікаря та лікаря-стоматолога Київський Медичний Університет протягом останніх 5 місяців організував ряд відкритих тренінгів зі стоматології та медицини, які відвідали більше сотні абітурієнтів.

У травні 2023 року в селі Вороньків Бориспільського району Київської області відбувся КМУ організував виїзний тренінг Центру симуляційного навчання та оцінювання студентів Київського Медичного Університету на тему: «Перша домедична допомога пораненим в ході бойових дій/атак на цивільні об’єкти».

Крім того, в порядку гуманітарної допомоги від ПВНЗ «Київський медичний університет» Вороньківській громаді були передані аптечки, укомплектовані необхідними для надання домедичної допомоги матеріалами.

22.08.2023
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери