Студенти міжнародного факультету складали КРОК 2 у Києві

23 травня 2023 року студенти 6-ого курсу міжнародного факультету Київського Медичного Університету, які навчаються за спеціальністю «Медицина» склали ліцензійний інтегрований іспит КРОК 2.

Одночасно складали іспити студенти-випускники весняного та осіннього наборів. Проте якщо для студентів весняного набору це вже було перескладання, то для студентів осіннього набору це була лише перша спроба. Студенти раділи приїзду до Києва, зустрічі з друзями, співробітниками деканату та жваво ділилися попереднім досвідом складання іспиту.

Велику роботу для підготовки студентів було проведено деканатом, зокрема, для студентів було проведено настановчі лекції, визначені лідери груп для координації тренувань на платформі PrExam.

Після іспиту ректор Університету Борис Борисович Івнєв, проректор з науково-педагогічної, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків Мегедь Володимир Петрович та декан міжнародного факультету доц. Качан Костянтин Євгенович поспілкувалися зі студентами. Ректор підтримав студентів та зауважив, що наступним етапом є складання ОСКІ. В свою чергу студенти подякували всьому персоналу та особисто ректору за підтримку протягом шести років навчання в Університеті та поділилися враженнями від складання іспиту.

Бажаємо нашим студентам успіхів та чекаємо на гарні результати!

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024