Студенти медичного факультету отримали знання та практичні навички з сучасної пластичної хірургії

6 березня 2024 року студенти КМУ отримали ще одну унікальну можливість відвідати одне із цікавіших оперативних втручань у сучасній пластичній хірургії – аугментаційну мамопластику та підтяжку молочних залоз, що була проведена пластичним хірургом Шкіренко Олексієм Юрійовичем на базі медичного центру «Медейра».

Студенти 3 курсу медичного факультету  КМУ мали можливість не тільки спостерігати за ходом операції, а і в якості асистентів взяти участь у всіх етапах оперативного втручання. Слід зазначити, що саме під час такого живого спілкування проходить закріплення теоретичних знань та отримання нових практичних навичок, що дуже важливо для формування хірурга, як спеціаліста, крім того студенти змогли побачити роботу операційного блоку із середини і відчути себе частиною операційної бригади.

01.04.2024
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024