ПОДІЇ | Всі Події

Студенти КМУ – учасники Міжнародної конференції «Інтеграція студентів-іноземців у соціокультурний і науково-освітній простір української системи вищої освіти»

Студентські наукові конференції – тренд сучасної освіти. Кожен навчальний заклад прагне проводити їх, адже такі заходи свідчать не тільки про науковий потенціал освітньої установи, а й про перспективи студентського загалу. В умовах карантину ці заходи відбуваються у форматі онлайн.

Нещодавно Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» провів XХI Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 90-річчю цього закладу вищої освіти. Організатором конференції виступила кафедра документознавства та української мови за підтримки ректорату.

Міжнародна конференція «Інтеграція студентів-іноземців у соціокультурний і науково-освітній простір української системи вищої освіти» – щорічний захід, орієнтований на студентів-іноземців. Цього року в конференції взяли участь і студенти нашого університету, які вивчають українську мову на кафедрі іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін. Саме під час занять, проведених у Міжнародний день рідної мови, студенти Зульфузар Алімова, Кадира Озтюрк і Дарія Табулкан успішно підготувались до вікіуроку на тему «Міжнародний день рідної мови і мовні розділи Вікіпедії». Це дало підстави Онкович Г.В., проф., д.п.н., каф. іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін, запропонувати студентам виступити на конференції у Харкові. Їхні матеріали про новітню форму проведення занять – вікіуроки – опубліковано в збірнику «Людина, культура, техніка в новому тисячолітті» (Харків: Нац. аерокосм. ун-т ім. М. Є. Жуковського «ХАІ», 2020. –Ч. II. –С.50-53).

До збірнику матеріалів ХХI Міжнародної науково-практичної конференції «Людина, культура, техніка в новому тисячолітті» увійшли тези наукових доповідей, тематика яких охоплює широкий спектр актуальних проблем розвитку суспільства. Розглядаються питання щодо соціально-культурних процесів, що відбуваються в українській державі; соціальних комунікацій різних рівнів – міжкультурних, художньо-мистецьких, професійних; технологій обміну інформацією та її засвоєння, а також проблеми вищої освіти, всебічного розвитку сучасної особистості, її виховання.

За участь у міжнародній науково-практичній конференції студентів КМУ Зульфузар Алімову, Кадира Озтюрка та Дарію Табулкан було відзначено сертифікатами.

02.06.2020
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери