Щодо проведення П’ятого Всеукраїнського соціального конкурсу «Мрії збуваються»

З метою виявлення та підтримки талановитої молоді Міністерство освіти і науки України спільно з ТОВ «О ДВА» продовжує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу  «Мрії збуваються».

Конкурс проходитиме з лютого по травень 2013 року у три етапи.

До 30 квітня 2013 року необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті проекту http://ideax-nescafe.com.ua та заявку на участь у конкурсі.

За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м. Києва на фінал, що відбудеться 28 травня 2013 року в форматі ТВ-передачі. Переможців у трьох номінаціях (соціально-відповідальний, комерційний і творчий проекти) буде нагороджено грошовою премією у розмірі 100 000 грн. на реалізацію своєї мрії.

З приводу належного оформлення заявок на участь у змаганні, а також для отримання іншої інформації стосовно конкурсу звертатися за телефонами: (044) 591- 28-48, ТОВ «О ДВА» — координатор проекту Видиборець Олена Вікторівна; (044) 248-19-21, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (відділ організації наукової та творчої роботи студентів) — Журавльова Наталія Василівна, Кириченко Катерина Ігорівна.

30.04.2013
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021