ПОДІЇ | Всі Події

Розвиток Науково-Освітньої співпраці з НАМН України

Розпочався новий важливий етап співробітництва між Київським медичним університетом УАНМ та Національною академією медичних наук України. Заклади домовилися укласти в серпні 2015 р. генеральну угоду, націлену на розвиток наукового та культурного обміну у галузі медичних наук, освіти, досліджень та інших видів науково-освітньої діяльності. Прикладами такої діяльності є обмін матеріалами з питань освіти і досліджень, публікаціями та науковою інформацією; співробітництво науково-викладацького складу, вчених-дослідників та наукових працівників КМУ УАНМ і НАМН України; підготовка магістрантів, аспірантів і докторантів; проведення спільних досліджень та нарад з освітніх і дослідницьких питань; підвищення кваліфікації науково-викладацького складу та участь у програмах обмінів; надання можливості молодим ученим проводити дослідження на базі наукових установ НАМН України тощо.

Безперечно, об’єднані зусилля Національної академії медичних наук України та Київського медичного університету УАНМ сприятимуть зростанню кваліфікаційного рівня вітчизняних медичних кадрів, а також дадуть відчутні позитивні результати для розвитку медицини в Україні вже в близькому майбутньому.

20.07.2015
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери