Розширення співпраці з клінікою Into-Sana в Одесі

Шановні колеги, студенти, лікарі-інтерни!

Із приємністю повідомляємо, що Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity розширює свою співпрацю з клінікою Into-Sana в Одесі!

Відбулася зустріч керівництва Університету з  медичним директором клініки Into-Sana в м. Одесі Анною Бубер, на якій обговорювалися шляхи подальшого співробітництва: це і розташування певних кафедр, розширення напрямів стажування для інтернів, студентів та медичних працівників, проведення спільних тренінгів, об’єднання кадрового потенціалу.

На сьогодні одним з найголовніших напрямів співпраці залишається спільне навчання лікарів-інтернів. Під час вступної кампанії до інтернатури 14 лікарів-інтернів виявили бажання проходити заочний цикл саме на базі Into-Sana в Києві!

Ми пишаємося такими партнерами, які є не лише професіоналами своєї справи, але дбають про майбутнє української медицини, даючи лікарям-інтернам всі можливості на шляху до опанування найблагороднішої професії-професії лікаря.

23.08.2018
ВЕР