Розширення співпраці з клінікою Into-Sana в Одесі

Шановні колеги, студенти, лікарі-інтерни!

Із приємністю повідомляємо, що Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity розширює свою співпрацю з клінікою Into-Sana в Одесі!

Відбулася зустріч керівництва Університету з  медичним директором клініки Into-Sana в м. Одесі Анною Бубер, на якій обговорювалися шляхи подальшого співробітництва: це і розташування певних кафедр, розширення напрямів стажування для інтернів, студентів та медичних працівників, проведення спільних тренінгів, об’єднання кадрового потенціалу.

На сьогодні одним з найголовніших напрямів співпраці залишається спільне навчання лікарів-інтернів. Під час вступної кампанії до інтернатури 14 лікарів-інтернів виявили бажання проходити заочний цикл саме на базі Into-Sana в Києві!

Ми пишаємося такими партнерами, які є не лише професіоналами своєї справи, але дбають про майбутнє української медицини, даючи лікарям-інтернам всі можливості на шляху до опанування найблагороднішої професії-професії лікаря.

23.08.2018
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021